img19

Компанія Ендейвер почала перший проект із оренди гвинтових вибійних двигунів National Oilwell Varco. Двигуни NOV відомі в усьому світі як одні з найбільш надійніших та стійкіших.

Для першої роботи ми привезли також втілення останніх розробок у галузі – двигун серії HEMIDRIL™. Вони призначені для роботи у найскладніших умовах, у тому числі при надвисоких температурах, забезпечення підвищеного моменту при сталих обертах, та мають підвищену стійкість.

На початковому етапі обладнання проходитиме обслуговування у сервісному цеху NOV у Німеччині та на власному заводі у Бельгії. Впевнені, що американська якість виготовлення та німецький сервіс, разом із підтримкою світового лідера у виготовленні бурового інструменту та обладнання обов’язково приведуть до успіху проекту.

Ендейвер планує розширювати свою пропозицію по оренді бурового обладнання та інструменту NOV, що вже включає долота, ГВД, яси, амортизатори, ловильне обладнання та серію унікальних інструментів для підвищення ефективності буріння.