snubbing conference

На початку березня наша компанія спільно з колегами з National Oilwell Varco прийняла участь у конференції по надзвичайно актуальній для Україні технології снаббінгу. Компанія NOV є одним із найбільших виробників нафтогазового обладнання в світі, а підрозділ NOV Hydra Rig за свою більш ніж сорокарічну історію виготовив найбільшу кількість снаббінгових установок у світі.

Bradley Hastad та Andy Jenkinson у своїй презентації розповіли про можливості та передові розробки у сфері установок для роботи у свердловинах під тиском. У тому числі ті, які тільки завтра з’являться на світовому ринку, але тепер про них вже знають в Україні.

Асистував під час презентації та розповідав колегам з NOV про технічні та організаційні перешкоди у впровадженні технології снаббінгу Дмитро Прохоренко, наш менеджер із розвитку бізнесу.

Дякуємо організаторам – компанії ДТЕК Нафтогаз, Полтавському національному технічному університету імені Юрія Кондратюка, Нафтогазовому консультаційному центру Ньюфолк, за чудову організацію та потужний склад учасників.