Долотний сервіс

«Ендейвер» пропонує оптимальні рішення по забезпеченню процесу буріння долотами, включаючи підбір оптимального типорозміру та дизайну доліт, поставку та відпрацювання PDC, шарошкових, імпрегнованих і гібридних бурових доліт для виконання широкого спектру задач. Долота можуть надаватись на умовах продажу, оренди чи пометрового сервісу.

Наші інженери ретельно вивчають всю доступну інформацію про літологічний розріз, аналізують дані щодо пробурених раніше свердловин поблизу, проекти і плани робіт. На основі такого аналізу, вони виконують підбір кожного долота відповідно до конкретних умов буріння та вимог Замовника.

Як результат, Замовник отримує оптимізовані рішення по буровим долотам, що сприяють найбільш ефективному досягненню поставлених конкретних цілей.

Сервіс надається при партнерській експертній підтримці світового лідера в сфері розробки та виготовлення бурових доліт – компанії National Oilwell Varco, що гарантує доступ як до новітніх технологій в індустрії, так і успішний пошук найбільш економічно ефективного та надійного рішення. Підбір доліт, моделювання умов їх роботи, оптимізація КНБК та аналіз вібрацій здійснюється за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення NOV TerraScopeTM та VibraScopeTM.

Долотний сервіс передбачає:

 1. Розробку програм відпрацювання бурових доліт, включаючи аналіз вібрацій та оптимізацію КНБК.
 2. Своєчасну поставку доліт на свердловину.
 3. Кваліфікований інженерний супровід пометрового відпрацювання доліт на свердловині, включаючи наступне:
 • розрахунок і оптимізація гідравлічних програм при бурінні;
 • підготовка доліт до спуску;
 • аналіз і рекомендації щодо вибору КНБК;
 • інструктаж бурової бригади з правильної експлуатації доліт (збирання/розбирання КНБК, проходження зон можливих ускладнень при СПО, приробку долота і т.д.);
 • розрахунок оптимальних режимів буріння та контроль за їх дотриманням;
 • підготовка добових рапортів і рейсових звітів;
 • оцінка зносу піднятого долота по системі IADC;
 • аналіз ефективності відпрацювання, розробка рекомендацій за результатами буріння.
 1. Фінальний звіт по свердловині або пробурених інтервалах із висновками та рекомендаціями щодо підвищення механічної швидкості проходки при бурінні наступних свердловин родовища, зменшення непродуктивного часу та ймовірності ускладнень при бурінні.