Інтегроване Управління Проектами

«Ендейвер» є однією з небагатьох компаній на ринку України, що мають досвід інтегрованого управління проектами з буріння свердловин на нафту і газ.

Інтегроване управління проектом (ІУП) – це процес управління будівництвом або капітальним ремонтом свердловин з інженерним і технічним супроводом із метою забезпечення якісного виконання робіт, попередження аварій та ускладнень, забезпечення дотримання правил промислової безпеки, охорони праці та навколишнього середовища згідно з визначеним Замовником бюджетом і термінами виконання робіт.

У нас є досвід надання послуг ІУП та супервайзингу згідно з міжнародними стандартами при бурінні свердловин глибиною понад 6000 метрів та в надскладних геологічних умовах. Професійна інженерна команда має великий практичний досвід реалізації проектів в Україні, Казахстані, Узбекистані, Росії, Туркменістані, а також роботи з провідними світовими видобувними та сервісними компаніями.

Управління проектом забезпечує інтеграцію передових технологій та сервісів, упровадження кращих світових практик і залучення додаткової експертизи в інжинірингу, бурінні, геології та управлінні процесами, а також поєднання досвіду роботи на місцевому ринку з технологіями світового рівня.

Ми враховуємо вимоги Замовника та аналізуємо потенційні ускладнення та ризики, забезпечуючи досягнення поставлених цілей з найбільшою економічною ефективністю через геологічну експертизу, управління інжинірингом, закупівлями, логістикою та взаємодією всіх учасників процесу, супервайзинг процесу виконання робіт і контроль за дотриманням державних стандартів.

Розуміючи, наскільки унікальним і комплексним є Ваш проект, взаємодія всіх учасників планується таким чином, щоб через найвищу якість та ефективність процесів забезпечити передбачуваний та економічно вигідний результат проекту не тільки на етапі спорудження, а й протягом усього життєвого циклу свердловини.

Усі роботи по проекту виконуються при безумовному дотриманні правил охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища.

Послуги ІУП надаються на базі індивідуальних контрактів, які передбачають оптимальні схеми співпраці всіх зацікавлених сторін. Кращий результат досягається при управлінні повним циклом проекту, але контракти ІУП можуть передбачати різні схеми розподілу сфер відповідальності та повноважень  Управляючої компанії, Замовника та усіх інших учасників процесу. «Ендейвер» може надавати послуги у будь-якому складі – від розробки передпроектних рішень до супервайзингу процесу спорудження свердловин та повного управління проектом. Ми пропонуємо варіанти як повного супроводу реалізації проекту, так і поповнення та підсилення команди Замовника де це необхідно.

Однією зі складових ІУП, що часто виступає окремим сервісом, є послуги супервайзингу при бурінні. Сторонній супервайзинг забезпечує надійний контроль за усіма видами робіт на свердловині та координацію дій учасників процесу буріння чи капітального ремонту свердловин для попередження ускладнень і зниження ризиків при бурінні, включаючи обробку техніко-економічної інформації, контроль витрат, внесення поправок до програми робіт і надання оперативної та аналітичної звітності.

Склад ІУП при будівництві та капремонті залежить від вимог Замовника та може включати в себе наступні компоненти:

 • Розробка та аудит проекту на буріння та капремонт.
 • Розробка планів робіт.
 • Підготовка тендерної документації, проведення торгів, оцінка пропозицій на відповідність вимогам Замовника.
 • Визначення Підрядників для виконання різних видів робіт і надання сервісів, їх аудит та оцінка.
 • Підготовка та укладення контрактів.
 • Розробка програми буріння.
 • Підготовка детальних мобілізаційних планів.
 • Управління будівництвом бурового майданчика.
 • Керівництво мобілізацією.
 • Координація дій Підрядників.
 • Керівництво роботами з буріння або капітального ремонту свердловин відповідно до проекту.
 • Контроль якості робіт, обладнання та матеріалів.
 • Інжинірингові послуги та технічний супровід.
 • Керівництво роботами з випробування.
 • Підготовка та аналіз звітності та іншої документації, необхідної Замовнику.
 • Розробка рекомендацій з удосконалення технічних і організаційних рішень.