ендейвер

Нафтосервісна інжинірингова компанія, яка надає широкий спектр послуг в області буріння, капітального ремонту свердловин та поставки технологічного обладнання.

місія

Ми забезпечуємо своїх клієнтів нафтосервісами найвищого рівня, приносимо на ринок України нові знання та технології, та створюємо комфортні умови для роботи та розвитку своїх співробітників.

Візія

Ми прагнемо стати кращою нафтосервісною компанією України для своїх Замовників і співробітників.

Соціальна відповідальність

Ми розуміємо свою відповідальність за країну та громади, в яких ми працюємо. Компанія інвестує у майбутнє країни, підтримуючи дитячий спорт. Ендейвер виступає традиційним спонсором дитячих шахових турнірів на Полтавщині. Наша команда завжди охоче долучається до волонтерських проектів з підтримки спорту та охорони навколишнього середовища.

values Цінності

Ми цінуємо людей.

Ми створюємо умови для професійного та особистісного розвитку своїх співробітників. Ми цінуємо командну роботу, рушійною силою компанії є синергія талантів наших колег. Ми ставимо безпеку людей та довкілля на перше місце, наші родини повинні бути спокійними за нашу безпеку та жити у безпечному світі.

Ми цінуємо зміни.

Ми не шукаємо легких шляхів. Ми заохочуємо ініціативу, креативність, нові технології та свіжі рішення. Ми любимо інновації та допомагаємо впроваджувати їх на місцевому ринку. Ми пропонуємо результат і знання, які ще довго працюватимуть на Замовника. Ми створюємо нові, кращі традиції роботи на ринку.

Ми цінуємо репутацію.

Ми прагнемо бути надійним партнером, на якого можна розраховувати. Ми завжди прагнемо виконувати задачу бездоганно та готові вчитись, щоб зробити щось уперше для себе. Ми завжди приймаємо оптимальні професійні рішення, навіть якщо вони нам не вигідні. Ми відповідаємо за свої рішення та не обіцяємо того, що не можемо виконати.

Ми цінуємо відкритість.

Ми віримо, що досягти успіху неможливо без довіри як між нами та партнерами, так і всередині команди. Ми відкриті для наших клієнтів, партнерів та співробітників, при цьому поважаючи та зберігаючи конфіденційність інших сторін. Ми завжди діємо виходячи з норм права, корпоративної та ділової етики.