Міжнародна конференція ДТЕК Нафтогаз

Представники Endevour нещодавно відвідали першу в Україні міжнародну конференцію, присвячену інноваційним технологіям у сфері видобування газу, яку організував ДТЕК Нафтогаз у Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка за підтримкою Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та міжнародної Спілки інженерів-нафтовиків (SPE). У заході прийняли участь міжнародні та українські фахівці нафтогазової сфери, представники видобувних компаній, науково-дослідних організацій та провідних університетів держави.

Забезпечення енергонезалежності України, шляхом застосування найсучасніших технологій у газовидобутку, стало головним месенджем усіх учасників конференції. Під час заходу було розглянуто інноваційні технології для всього ланцюгу газовидобутку – починаючи від геології та буріння до розробки родовищ, видобутку, капітального ремонту свердловин, цифровізації виробничих та бізнес-процесів. Серед компаній, які представили свої інноваційні рішення – NOV, Schlumberger, Weatherford, Halliburton, RPS Energy, Target Energy Solutions, Hilong Group та інші.

Проведення такого роду заходів у наш час є дуже доречним і надзвичайно важливим, адже дає можливість об’єднати провідних фахівців нафтогазової сфери з науковою спільнотою задля досягнення спільної мети – енергонезалежності нашої країни!